„Organizace pro volný čas a sport“

flagflagflagflagflag

AKTUÁLNĚ

d
!!! Nepřehlédněte !!!
Zabezpečení motorky
Cena od 125.000,-Kč - SUPER CENA
NOVINKA 2010 - VM Moto 610F !!!!
Novinka !!!
KTM Enduro 690 R
Super ceny !!!
HUSABERG Model 2010
ceny od 195.000 Kč
Nový HUSABERG - Neřehlédněte
Tatra 111 cisterna PHM
Celodřevěný model
Model TATRA 111-ruční výroba !
AKCE PRO DĚTI - KLIKNĚTE !!!!!
OPERACE PERMANENT FREEDOM
prevence proti nemocím
OVOSAN - Aktivní Obrana
V provozu !
Diagnostika Automobilů
OTEVŘENO
Diagnostika motocyklů
SPUŠTĚNO
www.MOBILE-EBAY.cz
Ochrana práv spotřebitelů
SPOLUPRACUJEME ! ! !
OTEVŘENO
Auto-Moto Servis Svazarm

Auta z Francie

O nás     Vozidla    Garance na vozy     Servis vozů    Leasing+Úvěr   Dokumenty      Chiptuning+Tuning     Kontakt

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám nabídnout zajímavý nákup osobních a dodávkových automobilů z Francie.

Proč právě Francie?

Jak jistě víte, prodej automobilů prostřednictvím různých nevěrohodných prodejců či nekvalitních autobazarů, vzhledem ke stavu vozu , najetých kilometrů atd. neodpovídá skutečnosti. Přistoupili jsme proto k prodeji automobilů prostřednictvím nákupu přes aukce ze země Francie, kde tyto vozy nabídneme k prodeji v naší republice. Jak jistě víte, přetočení kilometrů je ve Francii trestných činěn a dále v naší republice proběhne  taktéž prověření vozidla společbností CEBIA či jejich smluvnícgh partnerů na počet ujetých kilometrů atd..

Peugeot 407-jako nový - diesel-malá spotřeba Renault Megane Scenic-nafta, malá spotřeba, jako nový-Klikněte!!! Renault Grand Scenic - nafta-Velmi pěkný!!

PRODÁNO

Za jaké ceny koupíte automobil:

U nás koupíte automobil o 10-20% níže než v autobazaru či inzertních portálech. Jelikož se blíží hospodářská krize o které všude slyšíme, můžete proto uspořit značnou částku a využít našich služeb a koupit či objednat  automobil u nás.

Automobil zakoupený u nás má tyto přednosti:
-         automobil není kradený
-         jasný původ
-         garance počtu ujetých kilometrů ( nepřetáčíme tachometry ) - prodáváme pouze vozidla s originálním počtem najetých kilometrů
-         servisní prohlídka
-         u 99% automobilů servisní knížka

Dále můžete využít našich služeb:
-         leasing či úvěr na automobil
-         pojištění
-         servis vozidla

Nabídka vozů z Francie - garantován původ + stav km, atd... - na vybrané auto prosím klikněte!

Můžete si zvolit ze dvou druhů nákupů svého automobilu:

1. nabídka - Vybrat si z naší nabídky viz. níže. Tyto vozidla mají servisní knížky, jsou původem z Francie, kde přetočení km je trestný čin. Proto kupujeme vozidla z Francie. Zde je zaručen původ a kvalita ojetých automobilů.

2. nabídka -  V případě , že se Vám nelíbí auto z naší nabídky, můžete si zadat kritéria automobilu a zaslat nám je a využít naší nabídky na slevy. tato sleva se projeví ve snížené ceně pořizovaného automobilu. Automobil je totiž vybírán dle specifikace a kritérií zákazníka a zákazník takto objednané vozidlo odebírá. Tímto momentem dojde k situaci, že finanční prostředky prodávajícího vložené do automobilu jsou plánovaně návratné. Prodávající šetří úroky z finančních prostředků vložených do automobilu. Proto vozidla pořízené takto budou vždy lacinější nežly vozidla pořízená v autobazarech či které se prodávají v různých inzertních portálech či časopisech.

Kritéria a specifikace:
a) Značka:
b) Typ:
c) Datum uvedení do provozu od:
d) Druh pohonu (nafta, benzín, LPG, zemní plyn):
e) Druh převodovka: manuál/automat
f) Počet najetých km do:
g) Barva či druhy barev (uvádět pouze základní barvy):
h) Metalíza: ANO/NE
i) Počet dveří:
j) Počet míst k sezení:
k) Interiér (kůže, látka):
l) Bourané: ANO/NE
m) Cena kterou akceptujete u nás v ČR vč. DPH:

Průběh obchodování:
Tak jako my, tak i pro Vás nakupujem auta na aukci ve Francii. Jedná se o zem, která je v EU, který jsme také součásti. Vozidlo nakoupené od nás je prověřené s garancí původu najetých km. Na každé auto zakoupené u nás je poskytován leasing, úvěr či příslušné pojištění.

Jak auto nakoupíte:
1. Po sdělení podmínek dle výše uvedeného kritéria zjistíme vozidlo , zda-li je k dostání či zda-li je možné očekávat prodej Vámi specifikovaného vozidle na aukci.
2. V případě že ano, budou Vám zaslána fota příslušných automobilů se sdělením orientační ceny, která  ale nepřekročí cenu , kterou stanovíte. Nepředpokládáme, že si z nás někteří zájemci budou dělat legraci a chtěli by koupit  dva roky staré Ford Mondeo za např. 60.000,-Kč. To ale neumíme.
3. Dle fotografií, kterých je vždy kolem 6-10ks z různého pohledu či strany si vyberete, který automobil chcete.
4. Než se Vámi vybraný automobil začne dražit dle Vámi stanovené konečné ceny vč. DPH a dopravy do ČR, je uzavřena kupní smlouva na dané vozidlo. Musíme Však upozornit, že aukce se konají 4 x měsíčně, a proto uzavřít smlouvu těsně před aukcí ( musí být podepsána naši stranou a kupujícím -  Vámi). Pak je vozidlo teprve draženo. V případě, že vozidlo nevydražíme, nic se neděje a na příští aukci se celé opakuje znovu a to do doby platnosti kupní smlouvy.
5. Abychom neuzavírali kupní smlouvy a předešli tak možným „vykukům“ – omlouváme se za temín, je stanovena záloha (samozřejmě vratná či odpočitatelná od ceny vozidla) , která je stanovena ve výši 20% ceny automobilu. V případě stálých a platících odběratelů, nebereme žádnou zálohu. Záloha je stanovena vždy individuelně na druh vozidla, protože jak jistě víte probíhají různé vlny jak módní či existují i slevy prodejců nových automobilů.
6. Vzor kupní smlouvy si můžete stáhnout zde.
7. V případě, že se vozidlo nevydraží, nebo Vy si budete přát jiný automobil, taky to není problém, protože se podepíše pouze dodatek smlouvy ve změně specifikace automobilu.
8. Pak už počkáte na příslušná fota + specifikaci automobil a vozidlo si můžete vybrat.
9. V případě, že si vozidlo nevyberete žádné, smlouva se podepisuje na dobu určitou s dobou trvání 3 měsíce.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat
:

Mobil: