„Organizace pro volný čas a sport“

flagflagflagflagflag

AKTUÁLNĚ

d
!!! Nepřehlédněte !!!
Zabezpečení motorky
Cena od 125.000,-Kč - SUPER CENA
NOVINKA 2010 - VM Moto 610F !!!!
Novinka !!!
KTM Enduro 690 R
Super ceny !!!
HUSABERG Model 2010
ceny od 195.000 Kč
Nový HUSABERG - Neřehlédněte
Tatra 111 cisterna PHM
Celodřevěný model
Model TATRA 111-ruční výroba !
AKCE PRO DĚTI - KLIKNĚTE !!!!!
OPERACE PERMANENT FREEDOM
prevence proti nemocím
OVOSAN - Aktivní Obrana
V provozu !
Diagnostika Automobilů
OTEVŘENO
Diagnostika motocyklů
SPUŠTĚNO
www.MOBILE-EBAY.cz
Ochrana práv spotřebitelů
SPOLUPRACUJEME ! ! !
OTEVŘENO
Auto-Moto Servis Svazarm

20.02. 08O nás

SVAZARM o.s. je novou organizací, založenou v první polovině 2006. Zakládajícími členy je skupina nadšených lidí, kterým chyběl sportovní spolek, tak jak tomu bylo dříve za období před sametovou revolucí. Jsme neutrální skupinou, kteří chtějí udělat něco málo pro děti, mládež a sami sebe. Cílem je vést mladou generaci k nějakému příkladu či činnosti, které je baví a stanou se jím zálibou. SVAZARM je zájmovou arganizací, za kterou nestojí miliony v kase, jsme organizací nadšenců nespokojených se současným spotřebitelským tlakem na konzumní způsob života.

Naše organizace klade především důraz na zajímavé a zájmové trávení volného času dětí a mládeže s následnou prevencí proti drogám, kriminalitě a negativním vlivům ovlivňující tuto zájmovou skupinu.

Důraz organizace SVAZARm bude založen na získání si podvědomí občanů naší republiky a zahraničí.

Jak toho dosáhneme? Naše práce je týmová a tudíž každý z nás bude mít přesně stanovený úkol s jasným cílem. Tento úkol dotáhnout až do konce. Je jasné, že vždy to nebude jednoduché, ale odejít od řešení problémů je strašně jednoduché.

Do budoucna:

- SVAZARM se bude účastnit prestižních akcí, jako např. veletrhy, závody, výstavy, setkání lidí,. atd..
- zájmem SVAZARMu je co největší návštěvnost a to z důvodu, pomoci potencionálním zákazníkům v nákupu zboží či služeb našich sponzorů, aby co potřebují měli řádně a včas vyřízeno. Spektrum našich sponzorů bude široké a bude nabízet produkty a služby pro běžný život potřebné, ale také pro volný čas a sport neopomenutelné.

Klub SVAZARMu:

Velký důraz bude kladem na získání nových členů klubu a nabídnout jim produkty a služby k jejich spokojennosti.

- Počet členů Klubu SVAZARMu odhadujeme do několika let více jak 100 tis. lidí.
- denní návštěvnost na web SVAZARMu bychom chtěli během několika let překročit více jak 1000 připojení za den.

Co je to www.svazarm.cz:

Webový odkaz www.svazarm.cz je Informační a Inzertní Portál, který sdružuje informace týkající se využití volného času a sportu s inzercí firem, propagující své zboží, služby či produkty.

E-SHOP

ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona