logo

„Organizace pro volný čas a sport“

flagflagflagflagflag

AKTUÁLNĚ

d
d
d
!!! Nepřehlédněte !!!
Zabezpečení motorky
Cena od 125.000,-Kč - SUPER CENA
NOVINKA 2010 - VM Moto 610F !!!!
Novinka !!!
KTM Enduro 690 R
Super ceny !!!
HUSABERG Model 2010
ceny od 195.000 Kč
Nový HUSABERG - Neřehlédněte
Tatra 111 cisterna PHM
Tatra 111 cisterna PHM
Celodřevěný model
Model TATRA 111-ruční výroba !
AKCE PRO DĚTI - KLIKNĚTE !!!!!
OPERACE PERMANENT FREEDOM
prevence proti nemocím
OVOSAN - Aktivní Obrana
V provozu !
Diagnostika Automobilů
OTEVŘENO
Diagnostika motocyklů
SPUŠTĚNO
www.MOBILE-EBAY.cz
Ochrana práv spotřebitelů
SPOLUPRACUJEME ! ! !
OTEVŘENO
Auto-Moto Servis Svazarm
 

 

 

             Uvodem         Něco o pyramidách          Fotogalerie           Kontakt 

         
Zahradní Relaxační PYRAMIDY jsou krásné a příjemné zahradní přístřešky, kterými si člověk může dočerpat vesmírnou energie. V našem pojetí se jedná o bioenergii člověka, která člověku prospívá. Když člověk pobude ca 30 minut v Zahradní Relaxační Pyramidě, zjistí po uplynutí ca 30 min či při opakovaném ležení v Zahradní Relaxační Pyramidě uvolnění a vitalitu.

                Člověk není tak chcíplej J Dá se to přirovnat silnému kafi, čaji, Redbulu, či jiným energetickým nápojům. Rozdíl je v tom, že člověk do sebe prostřednictvím Zahradní Relaxační Pyramidy přijímá vesmírnou energii (pozitivní energii) a ne nějaké neřádnosti z těchto energetických nápojů.

                Lidé se často pletou, že bioenergie člověka se do nás dostane automaticky a že ji nelze ničím zablokovat. Svým způsobem mají a nemají pravdu. Ale musíme vzít v úvahu, že i pouhá myšlenka, že něco nefunguje vytvoří stav, že ta či ona věc fungovat nebude.

                V případě budeme-li na emotivní úrovni v pořádku, tj. nebudeme podráždění, závistiví, nervózní, vzteklí, věční negáči, atd… naše bioenergie a naše bioenergetické baterie (což je tělo samé) se začnou pomalu, ale jistě opotřebovávat a v překladu to znamená, že tělo neudrží bioenergii v dostatečné kapacitě po celý den a náš přísun bioenergie taky není optimální.

Představme si to na přikladu:

                Lidé se mě neustále ptají, jak poznají kolik mají energie, když je to hodnota neměřitelná. Já ji na to jednoduše odpovím  . Když ráno vstáváte s úsměvem, chutí něco dělat a vymýšlet, máte momentálně ca 55-60% bioenergie. Když se probouzíte a vztáváte s nechutí se postavit, že by člověk ještě chvilku spal a říkáte si, že večer půjdete brzo spát, budete mít tak ca 40% bioenergie. Takže zjistíte, že provozní bioenergie člověka se pohybuje od 45-65% stavu bioenergie. Optimální hladina bioenergie člověka je nad 50%. Jednoduché pravidlo, to co je nad 50% je dobré a to co začíná pod 50% , na tom člověk už musí pracovat, ať se nedostane níže 

                Člověk si musí uvědomit, že chronická onemocnění začínají na dlouhodobé hranici 40% a níže procent a jak jistě víte z chronických onemocnění může dojít až k ONKO stavu.

                Jako příklad si nyní uveďme, že když půjdeme např. k lidovému léčiteli, který je skutečně člověkem duchovně založeným, řídí se dle pozitivní energie a není to člověk podvodného typu, tak tento člověk zjistí, jestli ten či onen člověk věří na vesmírnou energii či to jenom říká. Dostáváme se však do stavu vědomí a podvědomí.

 

Lidi můžeme rozdělit na kategorie:

-          Člověk věřící – to je člověk, který jak vědomě, tak podvědomě věří či přijímá informaci, že něco jiného existuje. Těmto lidem pyramida pomáhá, ale také těmto lidem pomáhají procházky přírodou, myslím tím lesem, objímaní stromů, atd… Když už nemůžou jít a potřebují si odpočinout v lese, sednou si na pařez starého stromu  a hledí . Těmto lidem nedělá problém si vyjít s partnerem či samotným do přírody a jen tak se procházet….

 

-          Člověk rádoby věřící – což je člověk který vědomě říká že věří, ale hold podvědomí tomu to už tak moc nejde. V člověku se pořád něco pere, protože to prý nemůže pochopit… J staří indiáni taky věci nechápali, ale cítili je, jak mají být…

 

-          Člověk nevěřící – to jsou lidé jak napříč naším společenským spektrem, mladí, staří, vzdělaní, nevzdělaní, atd…  Vše jen chtějí mít zdokumentováno a někde popsáno…. Tito lidé holt budou něco hledat do konce života a stejně kolikrát nic nenajdou. Mluvím nyní o věcech duchovního pojetí. Materiální věci jsou jim blízké ….

                Pyramida jak je již několikrát popsáno v literatuře, je stroji na vesmírnou energii. Tento stroj vesmírné energii kumuluje tuto energii a věci umístěné pod ní uvádí do původního stavu. Většina z nás s tím asi nebude souhlasit, ale když si člověk vezme tupou žiletku, kterou dá pod pyramidy, je nabroušená. Jak a proč se to děje, na to Vám neodpovím  Když slovo nabroušená je moc agresívní, tak bych to pojmenovat, že žiletka je ve stavu ve které se člověk může opět bez škubání oholit vousy, to je pro muže a ženy to poznají, že jim žiletka netahá chloupky na nohou 

 

Níže bych Vám něco popsal o pyramidách – zdroj pust.cz

Něco o PYRAMIDÁCH

                Pyramidy byli, jsou a budou ovinuty různými ideologiemi a to tak pomotanými, že v mysli dnešního člověka dnešním vnímáním je pyramida pouze něčím nevysvětleným a její prapůvod záhadou. Jelikož je zde už dostatek lidí schopných následují řádky plně pochopit, nastal čas popsat skutečnou podstatu tak, jak se věci a události okolo pyramidy mají v Pravdě. Pojďme krůček po krůčku, ověřováním a pochopením strohých faktů na sobě samém..

 Konstrukce

                Pyramida - Slovo pyro je v překladu oheň a slovo amid je střed. Tudíž Pyramida je tedy zařízení či stroj  s ohněm uprostřed. Konstruktéři pyramidy byli pokorní zasvěcenci - osvícení lidé, se znalostmi sahajícími daleko za hranice Sluneční soustavy ovládající podstatné a základní stavební prvky vesmíru vzniklé z vesmírné hmoty. Tedy živly - oheň, vzduch, vodu a zem, zasazené ve vše objímajícím éteru.

Znali dokonale průběh proudění sil na Zemi a pyramidy logicky projektovali a stavěli na základě těchto znalostí. Skutečnému středu pyramidy se říká zpravidla královská komnata a to proto, že se v ní koncentruje největší množství vesmírné či jiné energie, kterou nedokážeme popsat. Energie, která jakoby v podobě plamene svíčky stoupá k vrcholu pyramidy.

Toto místo a jeho energie může být využito k mnoha účelům. Dá se tam sušit jakoukoliv hmotu obsahující vodu, nabíjet zdroje schopné pojmout energii, ostřit nástroje, mumifikovat a konzervovat maso nebo těla lidí.

Umístění

Pyramidy nebo také "pětistěny", jsou stavěny tak, že jedna strana míří přesně k jihu, další k severu a zbylé logicky k východu, západu a dolů.

Na levé straně pyramidy najdeme negativní energii, na pravé pozitivní a na severu a jihu neutrální energii - harmonii poměrů sil. Tedy můžeme říci, že boky vyzařují opačné magnetické povahy. Pohlédneme li na situaci z elektromagnetického pohledu, zákonitě nás napadne, že někde tady musí být proudění elektronů a musí vznikat elektrická energie - mezi pozitivním a negativním, bude vznikat napětí. Ano, je tomu přesně tak, elektrickou energii najdeme právě ve vrcholu pyramidy.

Kosmická energie

Pyramidy tedy byly jsou a budou stroje či nástroje pro zacházení s kosmickou energií. Nejsou to žádné hrobky faraonů, orientační body a další nesmyslené úkoly, které jsou pyramidám novodobými badateli připisovány. Nebyly postaveny otroky, ale za pomoci nejdokonalejších zařízení pracujících s kosmickou energií. Všechna tato zařízení byla po postavení pyramid zničena, aby nepadla do ruky nezasvěceným lidem. Největší pyramida na Zemi stojí v Gize a její základní údaje mluví samy za sebe Strana čtvercové základny měří 230,4m a do výšky má pyramida 137,7m. Je postavena na ploše asi 5,4 hektarů a k její stavbě bylo zapotřebí 2 250 000 kvádrů, které dohromady můžou váží 5,625*109 kg. Sumasumárum, na pyramidách a jejich nepochopení je vidět, jak se člověk vrací ve svém vývoji a upadá stále více na závislosti od a do hmoty

Praktické využití pyramidálního efektu

Mnozí vědci dnes připouštějí, že pyramidy jsou nejen akumulátory energie, ale pravděpodobně i jejich transformátory. Energie se v pyramidách koncentruje do středu a je prý úplně jedno, zda jde o stavbu masivní nebo jen pyramidu z laminátových, kovových nebo dřevěných tyčí. Hodně odborníků se přiklání k názoru, že pyramidy jsou akumulátory a transformátory kosmické energie. Nyní ponecháme stranou otázku, jak se tato kosmická energie v pyramidě transformuje a zaměříme se více na její využití v praxi. Základem pyramidologie je teorie, že uvnitř pyramidy se koncentruje a transformuje kosmická energie (orgon). Pyramidou přetransformovaná energie se jmenuje "pyrén". Aby k tomu v pyramidě doopravdy došlo, je nutné, aby vždy jedna strana směřovala k severnímu pólu. Pyramidální efekt jako důsledek působení pyramidální energie můžeme využít v praktickém životě nejrozmanitějším způsobem. Pyramida působí dehydratačně, antibakteriálně a zvyšuje energetickou bilanci vložených potravin. Toto působení můžeme využít na konzervaci, udržení dlouhodobé stálosti a stavu, zlepšení chuti, vůně, barvy apod.

Nyní uvedeme některé oblasti využití pyramid v praxi:

•Potraviny - Vliv na potraviny zkoumali v USA Kerell a Gogginová a dospěli k závěru, že umístěním v pyramidové struktuře se chuť jídel mění k lepšímu. Šlo třeba o víno, mražené potraviny, snížení kyselosti džusu ap. Ovoce a zelenina ošetřená pod pyramidou získává kvalitu čerstvosti, jako ovoce právě utržené ze stromu, nebo zelenina vytažená ze země. Potraviny ležící pod pyramidou v 1/3 výšky si zachovávají původní chuť a čerstvost.

•Maso - Stačí, abychom na 1 hodinu vložili maso pod pyramidu před pečením anebo dušením a je jako čerstvé. Děláme to po vybrání z ledničky před tepelným zpracováním. Maso pod pyramidou dehydruje, ale nepokazí se. I po dlouhém uskladnění má vynikající chuť.

•Káva a čaj - Zajímavé pokusy jsou s čerstvě uvařenou kávou. Vložením pod pyramidu na 20 minut získáme zlepšení její chuti. Vložením vody pod pyramidu si můžeme připravit na druhý den výbornou kávu jejím zalitím takhle zenergetizovanou vařící vodou. Experimentovat můžeme i s kávou. Pokud šálek kávy postavíme na 20 minut pod pyramidu, ztrácí svoji hořkou chuť. Můžeme dát pod pyramidu plnou konvici uvařené kávy a nechat ji ozařovat pyrénem celou noc. Ráno budeme překvapeni její vynikající chutí, jakou jsme ještě předtím nikdy nepoznali. Dokonce i čaje připravené tímto způsobem získávají jemnější vůni, pronikavější chuť a jejich léčebný účinek se stupňuje.

•Sladkosti - V sladkostech mnohokrát je cítit umělé sladidlo anebo ne právě čerstvost, vypršelé vůně a ztracené chutě. Po vložení sladkostí do pyramidy není možné rozlišit na druhý den umělé náhražky od přírodních a ani výrobky staršího data. Až s překvapujícím efektem změní svoji chuť bonbony a čokoláda. Odstraní se nepříjemná chuť chemických přísad a barviv.

•Voda - S vodou je spojená celá existence lidstva. Je podmínkou života na zemi. Voda tvoří více než 70 - 80 % lidského těla. Od jejího dostatku závisí lidský život. O to víc fascinuje skutečnost, jak působí na vodu pyramidální energie. Voda je vlastně středem našeho zájmu po dobu všech pokusů s pyramidální energií. Úplně fascinující děje se uskutečňují s vodou umístěnou pod pyramidou. Pod vlivem pyrénu se mění její molekulární struktura a při ochutnání takto upravené vody okamžitě poznáme změnu k lepšímu. Nejvýraznější změny se projeví u pramenité vody a u minerálek. Jejich chuť se zintensivní a na jazyku snadno ucítíme stopy solí, minerálů a stopových prvků. Zesílí se i bioenergetická hodnota vody. Tato voda pak může léčit. Modrá barva vyzářená do vody dává chuťově pocit, jako by voda byla studenější. Stojí proto za povšimnutí, že některé vody dovážené i prodávané na Západě se prodávají v modrých láhvích. A nejde jen o pocit chladu, ale i o zlepšení jejích léčivých vlastností, protože modrá barva vodu energeticky dobijí. Člověk by se měl každé ráno a večer napít takhle energeticky nabité vody. Zajímavé je, že voda uskladněná pod pyramidou se nekazí, protože pyramida působí i antibakteriálně, co umožňuje dlouhé uskladnění vody na místech s nedostatkem pitné vody. V takhle uskladněné vodě se totiž netvoří řasy. Pro svoje vlastnosti je pyramidální voda výhodná i na vaření a pečení. Zkracuje totiž čas vaření, a jakoby zlepšuje konzistenci kynutého těsta, ap. Voda nabitá pyramidální energií urychluje vaření brambor a zeleniny asi o 10 minut. Pozitivní účinek se potvrdil při kožních nemocech a alergiích. Při vnějším použití je velmi působivé proplachování vlasů touto vodou, které pak získávají vyšší lesk, kučeravost, přestávají se lámat a rychleji rostou. Pyramidální voda je užitečná i při ošetřování tváře a očí. I zálivka květů touto vodou má podobné účinky, jako kdybyste květiny pěstovali pod pyramidou. Je známo, že asi po šesti týdnech se ve vodě mohou tvořit řasy a rozmnožovat se různé mikroorganismy. Pokud je však voda pod správně nasměrovanou pyramidou, řasy se netvoří a ani mikroorganismy se nerozmnožují.

To je něco v krátkosti o pyramidách ....


Kontakt pro více inforlací

 


Tel: +420 775 530 153
Mail: kmetherapy@seznam.cz

 

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
© 2019, www.svazarm.cz, PPSU s.r.o. | xhtml 1.0, css valid